3 июльдә икътисад Институтында Россия дәүләт аграр университеты хезмәттәшләре белән тәҗрибә уртаклашу буенча семинар узды

3 июльдә икътисад Институтында К. А. Тимирязев исемендәге Россия дәүләт аграр университеты хезмәттәшләре белән тәҗрибә уртаклашу буенча семинар узды. Семинарда Водянников Владимир Тимофеевич, икътисад фәннәре докторы, җитештерүне оештыру кафедрасы профессоры Худякова Елена Викторовна, икътисад фәннәре докторы, профессор, К. А. Тимирязев исемендәге Россия дәүләт аграр университетының гамәли информатика кафедрасы мөдире, икътисад Институты директоры Низаметдинов М. М. һәм кафедра мөдирләре катнашты. АПК өчен икътисадчылар һәм менеджерлар әзерләүне актуальләштерү буенча нәтиҗәле фикер алышу булды, укыту-методик материалларны, фәнни-тикшеренү эшләрен эшләүдә хезмәттәшлек буенча килешүгә ирешелде.