«Казанның иң яхшы яшь укытучысы-2019» конкурсының читтән торып үткәрелгән туры нәтиҗәләре

Казан шәһәренең яшь галимнәр һәм белгечләр советы «Казанның иң яхшы яшь укытучысы-2019» конкурсының читтән торып үткәрелгән турына йомгак ясады. Югары уку йортларының түбәндәге укытучы-конкурсантлары ярымфиналга чыкты:

1.Хөсәенов Раил Камил улы — КДАУның агробизнес факультетында машина һәм җиһазлар кафедрасы доценты, техник фәннәр кандидаты (243 балл).

2.Волостнова Анна Николаевна — КДВМА авыл хуҗалыгы продукциясен җитештерү һәм эшкәртү технологиясе кафедрасының өлкән укытучысы, авыл хуҗалыгы фәннәре кандидаты (241 балл).

3.Мокичев Сергей Дмитриевич — КФУның икътисад теориясе һәм эконометрикасы кафедрасы доценты, икътисад фәннәре кандидаты (241 балл).

4.Соловьева Ольга Викторовна — җылылык техникасы теоретик нигезләре кафедрасы доценты, физика-математика фәннәре кандидаты (240 балл).

5.Кисельников Александр Сергеевич — КДАТУның чит телләр кафедрасының өлкән укытучысы, филология фәннәре кандидаты (239 балл).

6.Егоров Дмитрий Олегович-КФУның география һәм картография кафедрасы өлкән укытучысы (236 балл).

7.Фәйзуллин Илнур Зиннур улы — КНИТУ (КХТИ) эластомерларны эшкәртү химия һәм технологияләр кафедрасы доценты, техник фәннәр кандидаты (234 балл).

8.Курочкин Руслан Владимирович — ИЭУП чит телләр һәм тәрҗемә кафедрасы укытучысы (220 балл).

9.Сәйфуллин Илназ Ирек улы — Идел буе Физик культура һәм спорт теориясе һәм методикасы кафедрасының өлкән укытучысы (211 балл).

Раил Камил улын "Иң яхшы яшь укытучы-2019" читтән торып үткәрелгән турда беренче урын белән котлыйбыз!

Казан ДАУ яшь галимнәр Советы