Икътисад Институтын тәмамлаучыларга дипломнар тапшырылды

2019 елның 8 июлендә икътисад Институтын тәмамлаучыларга тантаналы рәвештә дипломнар тапшырылды. Бакалаврлар алдында кереш сүз белән Казан дәүләт аграр университеты ректоры Айрат Рәсим улы Вәлиев чыгыш ясады. Алга таба активистларга һәм спортчыларга мактау грамоталары тапшырылды. Бухгалтерлык исәбе һәм аудит кафедрасы мөдире Гүзәлия Салих кызы Клычева ел дәвамында Икътисад институтында узган конкурсларда, олимпиадаларда һәм конференциядә катнашучыларны бүләкләде. Сәламләү сүзе белән икътисад Институты директоры вазыйфаларын башкаручы Марат Мингали улы Низаметдинов чыгыш ясады. Ул чыгарылыш студентларына һөнәри эшчәнлектә уңышлар, сәламәтлек һәм иминлек теләде.

Барлык чыгарылыш сыйныф укучыларын безнең институтның магистратурасына укуларын дәвам итү өчен чакырабыз!