"Россия авыл яшьләре берлеге" бөтенроссия яшьләр иҗтимагый оешмасының Татарстан төбәк бүлеге рәисе Шаһивәлиев Ленар Рифат улының икътисад Истудентлары белән очрашуы

2018 елның 2 октябрендә Казан ДАУ актлар залында "Россия Авыл Яшьләре Берлеге" иҗтимагый оешмасының Татарстан төбәк бүлеге рәисе Шаһивәлиев Ленар Рифат улының икътисад Институты студентлары белән очрашуы узды.

Очрашуда "Россия авыл яшьләре берлеге" төбәк иҗтимагый оешмасы эшчәнлеге, аның казанышлары һәм аның эшчәнлеге кысаларында яшьләр потенциалын тормышка ашыру мөмкинлекләре тәкъдир ителде.

Соңыннан икътисад Институты студентлары "Россия Авыл Яшьләре Берлеге" иҗтимагый оешмасы әгъзаларына керү механизмы буенча сораулар бирә, шулай ук оешма тарафыннан гамәлгә ашырыла торган проектларда катнашу мәсьәләләре буенча фикер алыша алдылар.

Чарада 300дән артык кеше, икътисадның Институтының барлык юнәлешләре буенча 1-4 нче курс студентлары катнашты.

"Россия Авыл Яшьләре Берлеге" иҗтимагый оешмасының

Татарстан төбәк бүлеге рәисе