Яңалыклар

23.10.2018Ярдәм итү җиңел!

Икътисад Институтының 571 нче төркем студентлары «Корпоратив социаль җаваплылык» предметы кысаларында авыл хуҗалыгы идарәсе кафедрасының өлкән укытучысы Сафиуллин Нияз Азат улы җитәкчелегендә Татарстан Республикасының Югары Ослан районындагы өлкәннәр йортына ярдәм проектын әзерләде.

26.09.2018Стартовали выезды Информационно-консультационных бригад Казанского государственного аграрного университета

26 сентября 2018 г. состоялся первый выезд Информационно-консультационной бригады ФГБОУ ВО "Казанский государственный аграрный университет".

Первый выезд состоялся в Атнинский муниципальный район Республики Татарстан.

29.10.2018«Мин-профессионал» - бөтенроссия студентлар олимпиадасы

Россия Федерациясенең Мәгариф һәм фән министрлыгы «Мин-профессионал» бөтенроссия студентлар олимпиадасының икенче сезонын рәсми рәвештә хуплады.

31.10.2018Югары Ослан картлар һәм инвалидлар өчен интернат-йортында өмә

Икътисад институты студентлары һәм яшь галимнәр Советы әгъзалары 2018 елның 30 октябрендә «Югары Ослан картлар һәм инвалидлар интернат-йортында» булдылар.