Объявления

22.03.2019Югары уку йортларының студентлары, аспирантлары һәм яшь галимнәре арасында иң яхшы фәнни эшкә Бөтенроссия конкурсы

Россия Федерациясе Авыл хуҗалыгы министрлыгы югары уку йортларының студентлары, аспирантлары һәм яшь галимнәре арасында иң яхшы фәнни эшкә Бөтенроссия конкурсы 2019 елда аграр фәннәр өлкәсендә фәнни тикшеренүләргә талантлы яшьләрне күбрәк җәлеп итү, студентлар фәнни җәмгыятьләре эшен активлаштыру максаты белән уздырыла.

05.04.2019«Президент академиясенең Җәйге кампусы» халыкара мәгариф форумының заявка кампаниясе башланды

2019 елның 1 апрелендә «Президент академиясенең Җәйге кампусы " VIII Халыкара мәгариф форумының республика этабының заявка кампаниясенә старт бирелде. Ул 2019 елның 5 маена кадәр дәвам итәчәк. Катнашырга чакырабыз! Бу елда Кампус 2019 елның 11-24 июлендә Татарстан Республикасының Иннополис шәһәрендә узачак. 2019 елгы кампус темасы: «Innovations and Trends».