Яңалыклар

14.04.2019Казан ДАУ "Тоталь диктант" халыкара акциясе узды

13 апрель көнне агрономия факультетының актлар залында "Тоталь диктант" халыкара акциясе-конкурсы узды.

18.04.2019Студентлар, аспирантлар һәм яшь галимнәр арасында иң яхшы фәнни эш буенча Бөтенроссия конкурсының икенче туры нәтиҗәләре

2019 елның 18 апрелендә Казан ДАУ Россия Федерациясе Авыл хуҗалыгы министрлыгының Идел буе федераль округы буенча югары уку йортлары студентлары, аспирантлары һәм яшь галимнәре өчен аспирантлар һәм яшь галимнәр арасында иң яхшы фәнни эшкә Бөтенроссия конкурсының икенче туры узды.

22.04.2019«Спектр» VII Бөтенроссия яшьләр реклама фестивале

2019 елның 19 апрелендә Оренбург дәүләт университетында «Спектр» VII Бөтенроссия яшьләр реклама фестивале кысаларында «Социаль проект» һәм «Маркетинг проекты» номинацияләрендә реклама видеороликлар һәм презентацияләр конкурсы узды.