Репортажи

30.01.2019Цифрлы авыл хуҗалыгы буенча түгәрәк өстәл

2019 елның 30 гыйнварында Казан ДАУның Икътисад институтында цифрлы авыл хуҗалыгы буенча түгәрәк өстәл узды.

05.02.2019Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Экология, табигатьтән файдалану, агросәнәгать һәм азык-төлек сәясәте комитеты утыры

2019 елның 5 февралендә "Дәүләт һәм муниципаль идарә" белгечлеге буенча беренче курс студентлары һәм идарә кафедрасы өлкән укытучысы Сафиуллин Нияз Азат улы Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Экология, табигатьтән файдалану, агросәнәгать һәм азык-төлек сәясәте комитеты киңәшмәсендә катнаштылар.

11.02.2019Сәламәт яшәү рәвеше өчен!

Ветераннар күңелләре белән бер дә картаймый!

13.02.2019Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы коллегиясе

Бүген EXPO яңа күргәзмә комплексында Татарстан Республикасы агросәнәгать комплексы күргәзмәсе ачылды. Ул 13 февральдәнм15 февральгә кадәр барачак.