Репортажи

29.11.2018Главбух системасының IV Бөтенроссия студентлар олимпиадасы

20 ноябрьдә Главбух системасының IV Бөтенроссия студентлар олимпиадасы старт алды

10.12.2018«Яңа гасыр лидерлары» төбәкара студентлар үзидарәсе форумы

2018 елның 7-9 декабрендә П. А. Столыпин исемендәге Ульяновск аграр университеты базасында "Яңа гасыр лидерлары" төбәкара студентлар үзидарәсе форумы узды.

12.12.2018Россия авыл яшьләре берлеге юбилее

5-9 декабрь көннәрендә Мәскәүдә Россия авыл яшьләре берлеге унъеллыгына багышланган чаралар узды. Чарада Казан дәүләт аграр университеты вәкилләре, аерым алганда, корпоратив-кластер белем бирү үзәге җитәкчесе, "Россия авыл яшьләре берлеге" Татарстан төбәк иҗтимагый оешмасы рәисе Шаһивәлиев Ленар Рифат улы һәм икътисад институтының беренче курс студенты, "Россия авыл яшьләре берлеге" Татарстан төбәк иҗтимагый оешмасы рәисе урынбасары Шиһабеддинов Руслан Айдар улы катнашты.